X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدdigital - مایکروسافت قصد ازمیان به در کردن رقبای خود را دارد

  • Contact
توضيحات :
فروش تبلت ویندوزی به قیمت 49 دلار، تخفیف هزار دلاری برای فروش برخی انواع رایانه های شخصی و 50درصدتخفیف برای خرید بازی های ایکس باکس تنها برخی از پیشنهادات جالب
1 2 3 4 5
نويسنده : musicity | دسته بندي : | نسخه قابل چاپ | اشتراک گذاری :

تاريخ ارسال مطلب : 1395/9/22 - 07:57

فروش تبلت ویندوزی به قیمت 49 دلار، تخفیف هزار دلاری برای فروش برخی انواع رایانه های شخصی و 50درصدتخفیف برای خرید بازی های ایکس باکس تنها برخی از پیشنهادات جالب مایکروسافت است.

اگر چه جمعه سیاه در آمریکا برای خرید ارزان قیمت پشت سرگذارده شد، اما مایکروسافت با هدف از میدان به درکردن رقبای سرسخت خود اعلام کرده که در یک بازه زمانی 12 روزه که از 5 دسامبر آغاز می شود، هر روز برخی تولیداتش را با تخفیف های بی سابقه عرضه می کند.

علاقمندان به استفاده از این تخفیف ها باید شخصا به فروشگاه های مایکروسافت مراجعه کنند و بنابراین می توان انتظار داشت که طی این 12 روز صف های طویلی در برابر این فروشگاه ها تشکیل شود.

شاید مهم ترین تخفیف مایکروسافت کاهش هزار دلاری قیمت عرضه برخی رایانه های ویندوزی است، اما علاقمندان به بازی های ایکس باکس از اینکه بتوانند برخی از انها را به نصف قیمت خریداری کنند، خوشحال تر خواهند بود.

این شرکت در 9 دسامبر هم یک تبلت ویندوزی را به قیمت 49 دلار عرضه می کند. البته هنوز اسامی این تبلت ها و رایانه ها اعلام نشده است.


برچسب‌ها :